Edirne’nin kültür mirasını yaşatan farklı bir sentez

Tarih boyunca uygarlıklara ev sahipliği yapan Edirne’nin kültür mirasından yansıyan özgün değerler, Hotel Şimşek’in özenli mimarisi ve zevkle süslenen mekânlarında hayat buluyor. Edirne’nin tarihsel ve kültürel kimliğiyle turizmin hizmet olanaklarını buluşturarak ‘farklı bir sentez’ yaratan Hotel Şimşek, iş dünyasına ve gezginlere unutamayacakları bir deneyimin kapılarını aralıyor…

Turizm alanında yüksek öğrenimini tamamlamış, güleryüzlü, bilgili ve deneyimli Hotel Şimşek çalışanları, konukseverliği üst basamaklara taşıma ilkesiyle hizmet veriyor. Hotel Şimşek, 200 kişilk toplantı salonu, açık otoparkı, Meriç Vadisi’ne bakan, düğün ve davet organizasyonları için 500 kişilik bahçesi, kuru temizleme ve çamaşırhane servisleriyle farklı ihtiyaçlara cevap veren hizmet alternatiflerini sunuyor.

Muhteşem Edirne’yi güzel kılan çok özel bir yer konakladığımız Hotel Şimşek. Güleryüzlü personeli, temiz odaları ve sürpriz kahvaltısı. El yapımı börekler, kekler, bahçe domatesi ve sağlıklı şifa çaylarını yazmakla anlatılmaz. Hele salkımsöğüt gölgesinde bahçesi harika.

Hakkı Acar-Sevil Acar

Güzelim şehri, hele de Selimiye Camii gezdik, çok beğendik, yorulduk. Nerede rahat konaklarız derken Hotel Şimşek’i önerdiler. Bilmeyerek geldik, fakat karşılaştığımız güleryüzlü personeli ve temizliği bizi büyüledi, bütün yorgunluğumuz gitti. Sabah muhteşem kahvaltıyla şaşırdık, her şey detaylı olarak düşünülmüş, bitki çaylarına kadar, çok güzeldi.

Neriman-Mehmet Fedakar

Edirne’de geçirdiğimiz iki günlük programımızda Hotel Şimşek’te konakladık. Acentem adına ben ve misafirlerimiz otelinizden çok memnun kaldık. İlginiz ve misafirperverliğiniz için tüm personele teşekkür ederim.

Nurcan Öztürk (İzmir)

Edirne’ye yaptığımız gezide Hotel Şimşek’I tercih etmekle doğru bir karar verdiğimizi anladık. Otel personelinin ilgisi, verilen hizmetin kalitesi ve hijyeninden duyduğumuz memnuniyeti tüm dostlarımıza önereceğim.

Ersin Kızıldağ (Antalya)

Hotel Şimşek mükemmeldir. Özellikle kadro ekiplerine müteşekkirim. Hep güleryüzlü, saygılı ve konuksever karşıladılar, işlerinizde başarılar tememnnisiyle.

Yerlan Zhiyenbayev (Kazakistan)

Hotel Şimşek güzel ve şirin, temiz ve yatakları rahat. Biz çok sevdik. Küçük ama mutluluk veren yapınızla sizi kutluyorum.

Ayten ve Ömer Gürcan

Otelinizde ikinci kez toplantı yapmak için bulunmaktayım. Çok ilgili, yardımsever, hizmet etmeye hazırlar, yöneticiler ise sıcak ve samimi. Hepsini kutluyor ve performansınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Hakan Kasapoğlu

Konferans vesilesiyle geldiğimiz güzel şehir Edirne’de otelimizin güzel imkanları ve son derece kalifiye ve samimi personelin yakın ilgisi sayesinde rahat konaklayabildim. Umarım yakın zamanda hem Edirne’yi hem de sizleri tekrar ziyaret edebilirim.

Gökberk Karanfil